Zapotrzebowanie na niewielkie pomysły domków niedużych z garażem.

W dobie dekoniunktury, wiele osób stara się postawić o własnych siłach własny wymarzony dom. Niestety wiąże się to z pochłonięciem dużej ilości czasu, ponieważ trzeba dopilnować wszelkich procedur z pozwoleniami, zakupić samemu materiały i zatrudnić solidną załogę, która wybuduje nam upragnioną nieruchomość.

dom
Autor: MTM STYL
Źródło: MTM STYL
Obecne firmy budowlane dostarczają na budowę znaczną ilość gotowych części do natychmiastowego składania, co znacznie skraca czas budowy. Dzisiaj zainteresowanie dużymi posiadłościami nieco się zmniejsza. Ujawniła się tendencja na budowanie o niedużym metrażu domów w zabudowie szeregowej oraz bliźniaczej z dość dużymi ogrodami.

Konsumenci wybierają również szkice szeregówek jednorodzinnych z wiatą garażową. Projekty domów (zobacz) do 100m2 z boksem garażowym, to przede wszystkim efektywność, która ujawnia się już podczas kupowania jak i w codziennym prowadzeniu domu. Zmniejszenie metrażu nie oznacza spadku komfortu. Ważny jest dobry projekt, dzięki któremu domy o niedużej powierzchni bez kłopotu spełnią oczekiwania najbardziej wybrednych.

dom
Autor: TNS Sofres
Źródło: http://www.flickr.com
Pojawiła się również tendencja na budowę szeregówek z naturalnych surowców, zdrowych i przyjaznych przyrodzie. Drewno z którego jest wykonany taki dom, powoduje, że wewnątrz tworzy się swoisty mikroklimat.

Drewniany dom to miejsce, gdzie po ciężkim dniu w zakładzie pracy możemy oddychać pełną piersią. Taki drewniany dom „oddycha” razem z nami. Drzewo jest materiałem, posiadającym zdolność samoregulacji wilgotności, jednocześnie zapewniającym ciepło w zimie i relaksujący chłód latem. Chcąc przyłączyć się do bitwy z anomaliami atmosferycznymi i równocześnie ulepszyć standard życia należy postawić na budowę drewnianego domu.

Zdrowy charakter domu drewnianego jest niewątpliwy. Tam, gdzie domostwo drewniane jest propagowane, przeciętny mieszkaniec tych domów żyje kilkanaście lat dłużej.

Nie ociągaj się oraz sprawdź w źródle, jak podchodzi do takiego zagadnienia inny redaktor – jego wpis także jest bardzo interesujący.

Ekologiczny domek to nasze dobre samopoczucie, oszczędność, ekonomiczność, przymioty które przenoszą się na poziom i styl życia.