Wytworny i prawdziwy surowiec na podłogi

Elegancki i naturalny towar którym jest drzewo, akcentuje charakter każdego pokoju, przydając mu klasyczny i zarazem luksusowy temperament.

Producent parkietów kliknij ten link oferuje idealny parkiet, który jest izolatorem cieplnym i akustycznym. W przeciwieństwie do płytek ceramicznych, lub paneli zapewniają one odczucie przytulności i ciepła, dlatego bez przeszkód można chodzić po nich na bosaka.
Standardowy parkiet nie wychodzi z mody, modyfikują się tylko detale. Parkiet to podłoga drewniana na lata. Pasuje do jakiegokolwiek wnętrza, nawet tego z częściami w stylu rustykalnym. Parkiet po cyklinowaniu jest jak nowa. Powierzchnię parkietu najlepiej zaimpregnować ekologicznym lakierem poliuretanowym, albo olejem do podłóg.
drewniany parkiet

Autor: Akasa Gestión Consultores SL
Źródło: http://www.flickr.com
Podłogi drewniane producent sugeruje, żeby dopasować twardość desek do danego pomieszczenia.

Zaabsorbował Cię ten materiał? Jeśli tak, to sprawdź dodatkowo ten świetne źródło. Przekonaj się, to też okaże się dla Ciebie godne uwagi.

Do wnętrz mniej używanych nadaje się jakikolwiek gatunek drewna. Ze względu na niewielkie nasilenie ruchu możemy wybierać bardziej delikatne gatunki jak brzoza, sosna, czy olcha. Jeżeli decydujemy się na podłogę drewnianą do korytarza, albo holu, to najistotniejszą cechą musi być twardość. To ona przesądza o wytrzymałości i wpływa na powierzchowność podłogi po latach eksploatacji.

podłogi drewniane producent

Autor: Kitmondo Marketplace
Źródło: http://www.flickr.com
W miejscach bardzo narażonych na defekty, w salonach i pokojach dziennych niezbędna jest deska podłogowa o wysokiej twardości.

Należałoby pamiętać, aby umeblowanie ochronić podkładkami filcowymi, a pod fotel, lub krzesełko na kółkach podłożyć przejrzystą matę ochronną.
Podłoga wykonana z naturalnego drzewa posiada nietuzinkowy wizerunek, jest trwała, ciepła i prosta w utrzymaniu czystości.