Wyroby producenta Gerlach – trwałość miarą jakości

Wiele konsumentów szuka możliwości upraszczających skomplikowane prace w kuchni. Marka Gerlach proponuje produkty skracające czas spędzony podczas codziennych czynności, poprzez sprzedaż praktycznego sprzętu kuchennego.

Zestaw noży kuchennych

Autor: kleuske
Źródło: http://www.flickr.com
znakomitym przykładem będzie Gerlach zestaw noży w bloku o unikalnych ostrzach. Ten nowoczesny zestaw nadaje się nie tylko dla amatorów jak i doświadczonych kucharzy. Dzięki wykonaniu rękojeściz odporniejszych niż surowiec drewniany materiałów jakim jest sztuczny ABS ostrza stają się wytrzymałe a ostrze lepiej trzyma się w rękach. Oznaczenia na trzonach mają zadanie pomóc użytkownikowi w dostosowaniu odpowiedniego noża do właściwej pracy: każde ostrze w kolekcji posiada inne zastosowanie, inny nóż wykorzystamy krojąc pomidory, a inny podczas siekania mięsa.

noże Gerlach Blok cechuje nowa stylistyka scalająca materiały o wytwornym wyglądzie, czemu towarzyszy niezrównana dotąd trwałość elementów. Rękojeść wytworzona została z unikalnego drewna, co daje niesamowite efekty wizualne w postaci słojów przechodzących wzdłuż rączki. Stal nierdzewna daje pewność – i co istotne – dużą wytrzymałość, a wygląd naturalnego drewna stanowi inspirujący wygląd: utożsamiany ze starym stylem. Komplet posiada pięć wielofunkcyjnych, niezniszczalnych ostrzy kuchennych z różnorodnym zastosowaniem oznaczonym na rękojeści.

GERLACH patelnia ceramiczna Harmony 28cm jest patelnia, która łączy w sobie prostotę z nowoczesnością. Wyprodukowano ją myśląc o wykorzystywaniu mniejszej ilości energii cieplnej w taki sposób, by efektywność użytkowania stała się jak najwyższa.

Niniejszy tekst jest bardzo wciągający? Jeśli tak, to zobacz również inne polecane panele szklane do kuchni wrocław treści, ponieważ wydają się być tak samo ciekawe oraz wciągną Cię całkiem.

Specjalne teflonowe dno uniemożliwia przywieranie produktów co daje taki efekt, że gotowanie jest miłym elementem dnia.