W jakie nowinki techniczne mogłyby zostać wyposażone nowoczesne lampy ogrodowe?

Raczej każdy właściciel domu z ogródkiem wie, że czasami nie ma lepszej atrakcji niż odpoczynek na wolnym powietrzu w niezwykle nastrojowym otoczeniu palących się dyskretnie lamp.

Obecnie ich utrzymywanie jest wyjątkowo tanie, ponieważ wykonane są w technologii LED.
lampy ogrodowe

Autor: Optiflame/Glen Dimplex Polska
Źródło: Optiflame/Glen Dimplex Polska
Tego typu lampy ogrodowe mogłyby mieć różny kształt oraz wymiar. Na przykład są lampy wykonane w formie słupka jak i kinkietu. W swoim ogrodzie moglibyśmy naturalnie użyć różne wersje w zależności od miejsca instalacji. Tego typu lampy do ogrodu mogą podświetlać zarówno ścieżkę oraz np. konkretne stanowiska w ogrodzie. Mogą być włączane za pomocą jednego włącznika ale mogłyby także włączać się przy pomocy np. czujnika ruchu. Mogłyby stanowić świetną dekorację dowolnego ogródka, a warto dodać, że nie są one drogie.

Zainteresował Cię nasz wątek? Jeżeli tak, to świetnie – dalsze newsy (https://www.abimeble.pl/meble-gabinetowe/) znajdziesz w kolejnym niebywale interesującym artykule.

W zależności od typu wyprodukowane są m.in. ze stali nie rdzewiejącej i tak zwanego mlecznego szkła. Zależnie od typu ich wygląd powoduje, że idealnie wyglądają zarówno w ogródku utrzymanym w nowoczesnym oraz tradycyjnym stylu.

Ich wysokość można by dostosować do własnych zapotrzebowań, ponieważ dostępne są wersje od dwudziestu do ok. 80 cm. Oczywiście wszystkie takie lampy do ogrodu są wytrzymałe na wpływ niekorzystnych czynników pogodowych takich jak śnieg czy mróz.

Istnieją również lampy ogrodowe, które zasilane są za pomocą energii słonecznej. Należałoby również dodać, że są też tzw. lampy najazdowe, jakie można włączyć za pomocą ciężaru stopy lub opony auta.