Urządź łazienkę z polotem, w najniższej cenie

Kiedy przeprowadzamy się do nowo nabytego mieszkania, na pewno jesteśmy niezwykle podnieceni. Nic w tym dziwnego, przecież dzięki temu możemy w końcu żyć na swoim. Lecz kiedy chcemy czuć się w nim komfortowo, musimy jeszcze sprytnie je udekorować.

Każde pomieszczenie zasługuje na uwagę, również łazienka, która bywa czasami traktowana po macoszemu.
Umywalka blatowa

Autor: KOŁO
Źródło: KOŁO
Należy w tym wnętrzu zainwestować w najnowsze trendy. Gdyż ostatnimi czasy, sporą popularnością cieszy się umywalka półblatowa. Jej krój jest nietypowy, nadaje się idealnie do niewielkich łazienek, gdzie każdy centymetr kwadratowy powierzchni jest istotny. Kolejnym, ciekawym trendem ostatnio są płytki 60×60, które zdecydowanie wyparły typowe, prostokątne kafle – płytka 60×60. Obecnie panują w łazience zimne barwy, warianty szarości a także czerń. Istotnym jest również, aby dobrać odpowiednią wannę, która z jednej strony będzie komfortowa, z drugiej z kolei niewielka.
płytki

Autor: Gres Catalan
Źródło: Coram Poland
Potrzebna jest ci umywalka półblatowa, jednak nie masz pojęcia gdzie ją nabyć? Współcześnie w wielu sklepach budowlanych powinna być już ona dostępna w standardowej wersji. Jeżeli jednak poszukujesz bardziej designerskiego rozwiązania, odwieź stronę internetową bezpośredniego producenta, szukając inspiracji. Podobnie warto postąpić z wanną. Z kolei płytki 60×60 najlepiej nabyć na giełdzie materiałów budowlanych, która jest wystawiana cyklicznie w poszczególnym, dużym mieście. Trafiają na nią materiały z ubiegłych sezonów w stu procentach nowe jednak znacznie tańsze.

Urządzaniu łazienki warto poświęcić nieco więcej uwagi, gdyż jest to pomieszczenie, w którym relaksujemy się po ciężkim dniu w pracy.

Czy spodobał Ci się ten materiał? Jeżeli tak, to przeczytaj poza tym szczegóły w serwisie meblestylowe, gdyż one też mogą być dla Ciebie bardzo ciekawe.

Dobrze prześledzić ostatnie trendy, aby umościć sobie ciekawe, designerskie wnętrze z wyrafinowanymi rozwiązaniami. Tanie artykuły można znaleźć na comiesięcznych giełdach budowlanych.