Urlop na łonie natury, a więc co zabrać pod namiot?

Przewidujesz wyjazd nad nad morze czy też w góry? Miast hoteli lepiej wybrać nocleg pod namiotem: nieopodal natury, bez zbytnich kosztów, może mniej komfortowo, za to z przygodą w tle.
Wyruszasz pod namiot pierwszy raz? Koniecznie zapoznaj się z naszym poradnikiem i sprawdź, co z sobą wziąć! Dzisiaj w każdym większym kurorcie albo turystycznej miejscowości możesz znaleźć pole kempingowe, na którym za małą opłatą da się rozłożyć się z namiotem, a również skorzystać z sanitariatu.

Jasne, istnieje również możliwość nocowania po prostu byle gdzie, co z pewnością zapewni dreszcz emocji i pozwoli przeżyć autentyczną przygodę. Trzeba się jednakże liczyć z tym, iż w wielu lokalizacjach dzikie rozbijanie namiotów będzie zabronione, a często zwyczajnie niebezpieczne. Warto zatem wziąć to pod uwagę przy planowaniu wczasów.
landszaft - mieszkanie

Autor: Kasia
Źródło: http://www.flickr.com
mieszkań

Autor: Curver
Co przydać się może na wakacjach na łonie natury oprócz rzecz jasna samego namiotu? Najważniejszą sprawą jest „SPAnie” – koniecznie powinniśmy posiadać z sobą śpiwór czy też nadmuchiwany materacyk, poduszkę, przyda się też koc (na chłodniejsze noce czy dla większej wygody). Ochronę przed deszczem zapewni folia malarska zarzucona na namiot, z pewnością przyda się także sznur do rozwieszenia ciuchów a także spinacze. Rekomenduje się zabranie worków na śmieci, scyzoryka, latarki, nożyc, zapalniczki a także właściwie wyposażonej apteczki oraz kosmetyczki.

Jeśli będziesz jadać posiłki na własną rękę, nie korzystając z restauracji, koniecznie powinieneś wziąć ze sobą właściwe akcesoria do przyrządzania posiłków: naczynia turystyczne (menażki, czajnik), talerze, kubki etc.

Jeżeli uważasz, że ten artykuł jest interesujący, prędko przeczytaj dodatkowo szczegóły tutaj (http://www.north.pl/karta/871990121-dioda-,636-XV-0197.html), wtedy z pewnością zapamiętasz większą ilość detali.

Skąd wziąć namiot? Można nabyć bądź wbić w przeglądarkę: wynajem namiotów Warszawa.