Udekoruj własną łazienkę z pomysłem

Każdy, kto nabywa własne mieszkanie, powinien przed przeprowadzką jeszcze je udekorować. Nie każdemu łatwo przychodzi projektowanie od początku po kolei poszczególnego pokoju.

Całe szczęście z łazienką nigdy nie mamy większego problemu.

Czy pragniesz może dostać link do strony strugarka grubościówka, gdzie oczekują na Ciebie następne wpisy? Myślimy, że spodoba Ci się ten portal.

Jest to miejsce głównie funkcyjne. Lecz warto czasami dostosować je do własnego stylu.

Przede wszystkim warto zastanowić się, jaki rodzaj łazienki będzie dla nas najbardziej odpowiedni. Można postawić na nowoczesność, wybrać kafelki w zimnym kolorze, granatowym lub szarym, do tego dobrać wszystkie elementy ze szklanego lub stalowego tworzywa – jest to ostatnimi laty niezwykle modna koncepcja. W celu jej minimalnego ocieplenia, warto umieścić kwiatek doniczkowy. Możemy także porwać się na udekorowanie łazienki w stylu bizantyjskim. Wówczas warto na ścianach zamontować mozaikę ceramiczną, która idealnie odda nastrój orientu. Do kompletu wolnostojąca, pozłacana Wanna, i będziemy mieli szansę poczuć się jak w Konstantynopolu .
łazienka

Autor: InsideLab
Źródło: InsideLab

łazienki

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Warto również wiedzieć, jakie akcesoria najlepiej kupić. Jeśli masz tylko taką opcję, w twojej łazience musi znaleźć się umywalka ścienna. Jest ona montowana do powierzchni, przez co zajmuje mniej miejsca i jest bardzo stabilna. Jeśli chcesz mieć prysznic, nie rezygnuj z wanny. Możesz bowiem nabyć taką trójkątną z nadbudowaną kabiną prysznicową. Natomiast jeśli chcesz umieścić tam kwiat doniczkowy, a nie posiadasz okna, to najmniejszy problem. Zapytaj w kwiaciarni o rośliny preferujące wilgoć i nielubiące słońca – tutaj.
Dekorowanie swojej łazienki to nie małe wyzwanie.

Celować w modernizm czy egzotyczny styl? Umywalka ścienna czy wolnostojąca? Jakie dodatki dopasować, i wiele innych. Najważniejszym jest jednak, żebyś to ty jako lokator, dobrze czuł się w tym pomieszczeniu.