Szarości zawsze na topie!

Nie przepadasz za krzykliwymi, intensywnymi, żywymi barwami? W takim razie zdecyduj się
postaw na klasyczne farby – pomaluj swoje wnętrza w odcieniach szarości. Obiecujemy, że wcale nie znaczy to, że przestrzeń będzie bura i brzydka.

salon

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com
Starczy zaplanować do niej oryginalne, intensywne barwy gadżetów. W ten sposób utworzymy ponadczasową przestrzeń, która nie będzie jedynie wymysłem chwilowej mody.
Gdy już wybierzesz najładniejsze barwy grafitu, musisz pomyśleć jak pomalujesz konkretne ściany.

Nie wiesz, co inny serwis pisze o rozpatrywanym w naszym artykule zagadnieniu? Ten wpis z serwisu (https://sklepbdkoncept.pl/baterie-elektroniczne-bezdotykowe-2/) wyjaśni Twoje wątpliwości.

Masz tu przynajmniej kilka możliwości do wyboru. Pierwsza jest najprostsza – wszystkie ściany w jednakowym odcieniu . Drugą opcją jest wybrać dwa odcienie szarości, jaśniejszy i ciemniejszy. Ostatnią z naszych propozycji jest pomalowanie trzech ścian w tym samym kolorze, zaś czwartą ozdobić fototapetą, albo tapetą o ciekawej frakturze. W ten sposób będziemy mieć interesującą i niecodzienną przestrzeń. Wybierając którąś z powyższych możliwości pomyślmy jaką przestrzenią dysponujemy, czy mamy duże czy małe pokoje.
Dodatki do szarych ścianpowinny być także w stonowanych odcieniach.Oczywiście możemy poszaleć z intensywnym kolorem, jednak pomyślmy, że nie będzie on pasował do odcieni ścian. Najpierw znajdź te w kolorach beży i stali. Rewelacyjnie będą wyglądały naczynia z chromowanej stali, srebrna zastawa stołowa, czy przeźroczyste szklane. Myśląc o meblach najlepiej postawić na naturalne drewno, albo inne tworzywo w barwie czerni, brązu bądź bieli. Kreatywne aranżacje szarych pomieszczeń znajdziemy ba blogu lovingit: