Porady dotyczące optymalnego wyposażenia Twojej łazienki. Korzystając z tych prostych rad Twoja łazienka będzie uniwersalna!

Podczas urządzania łazienki liczy się kilka czynników. Najczęściej pragniemy by wybrany przez nas sprzęt charakteryzował się dobrą jakością, przy relatywnie niskiej cenie. Kilka wskazówek, które przydadzą Ci się podczas urządzania świeżej łazienki. Z pewnością jedną z najcenniejszych wskazówek będzie ta: postaraj się uczynić swoją łazienkę ponadczasową. Dzięki temu unikniesz kolejnego remontu za kilka lat, gdy wystrój Twojej łazienki będzie już nieaktualny,a Ty będziesz nim wynudzona.

kran

Autor: Lizzie Benton
Źródło: http://www.flickr.com
Podczas planowania jej przestrzeni, bezwzględnie miej na uwadze jej funkcjonalność. Czasami, gdy do wykorzystania mamy wyjątkowo małą powierzchnię, staramy się upchać w niej za wiele przedmiotów i w rezultacie w pomieszczeniu nie ma wcale miejsca, bądź też krąży nad nami prawdopodobieństwo walnięcia się o jakiś przedmiot. Polecany jest minimalizm, odznaczający się dyskrecją, bezpretensjonalnością i oszczędnością. Jeśli wydaje Ci się, że taki styl Ci nie pasuje, a spokojne aranżacje są zbyt nudne – można przełamać je oryginalnymi detalami – np. bateria (sprawdź także: baterie lekarskie) wannowa stojąca sprzedawana jest w wielu różnych konfiguracjach. Wybierz taki nietypowy dodatek, jak bateria wannowa – , w kształcie wodospadu, a na pewno nadasz swojej łazience unikatowego stylu. Nie zapominaj także o całym mnóstwie innych elementów, których nie może zabraknąć w Twojej łazience. Ciekawym wyjściem na przechowanie masy kosmetyków są koszyki. Poukładane w nich rzeczy uchronią nas przed zbędnym nieporządkiem i nadadzą wrażenie wolnej przestrzeni.

Gdzie poszukiwać inspiracji

Kran, woda

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

By mieć pełny obraz współczesnej techniki projektowania wnętrz, warto zapoznać się z fachową prasą. To w niej będziemy mogli podejrzeć, jakie kolory są modne w tym czasie, a także znaleźć motywy, które zapragniemy odwzorować u nas. Mnóstwo inspiracji odnajdziesz również w Internecie, wyszukując odpowiednie witryny lub blogi. W prasie, jak i w Internecie odnajdziesz informacje na temat firmy, jaka Cię zainteresuje. Wchodząc na oficjalną stronę WWW wytwórcy trafisz na pełen wachlarz oferowanych produktów, dowiesz się o koszt danych części, czy odnajdziesz najbliższy sklep w okolicy, gdzie na własne oczy sprawdzisz proponowany asortyment.