Sprzątanie mieszkania po remoncie

Czyszczenie po remoncie każdego może doprowadzić do łez. Nie ważne, jak wielki robimy remont- kurz i wszelkie odłamki potrafią porządnie nabałaganić. Folia na sprzętach i meblach wydaje się nie zdawać na nic, wręcz być całkowicie zbyteczna- po zakończeniu remontu szorować trzeba każdą rzecz. Jak się za to zabrać? Jaki system pracy wybrać? Warto zastanowić się, czy chcemy zabrać się za to sami, czy wolimy zlecić sprzątanie odpowiedniej firmie.

Wywóz gruzu? –

Remont pokoju   slider

Autor: Qde Pejorian
Źródło: www.flickr.com

Samodzielny ratunekJeśli decydujemy się na samodzielne pozbywanie się poremontowego bałaganu musimy zaopatrzyć się w odpowiednie sprzęty i środki do czyszczenia. Na pewno nie obejdziemy się bez zestawu szczotek i ściereczek, odpowiednio dobranych do czyszczonych przez nas rzeczy. Do umycia szyb najlepiej nadają się te z dodatkiem mikrofibry, do przetarcia mebli- wilgotne, nasączone płynem antystatycznym. Nie możewilgotne – wróć -nieć także o occie który idealnie czyści wszelkiego rodzaju suche osady. Jego zapach może nie należy do najprzyjemniejszych, jednak idealnie niweluje białe ślady, nie pozostawiając żadnych smug.

Jeżeli uważasz, że tutaj są godne uwagi wiadomości, to sprawdź też inne szczegółowe omówienie (https://ulpa.com.pl/kategoria-produktu/maszyny-czyszczace/polerki/) przedstawianej tematyki. Tam także odnajdziesz interesujące zagadnienia.

Jeśli chodzi o sprzątanie poremontowe Ważne jest także obranie przez nas systemu sprzątania- sprzątając wszystko po trochu tylko zwiększymy sobie obszar pracy (zobacz kompletną propozycję pod adresem).

Pomoc fachowcówJeżeli nie mamy ochoty sami zająć się sprzątaniem, wynająć moglibyśmy fachowców. Firma sprzątająca zrobi wszystko sama, ściągając z naszych bark brudny obowiązek (szukaj firmy w Twojej okolicy. Działa ona z wykorzystaniem fachowych płynów oraz sprzęt, który przystosowany jest do takiej pracy. Firma zewnętrzna dokładniej niż my doczyści nasze mieszkanie, dodatkowo nie niszcząc żadnych nawierzchni ani ścian. Decydując się na ich usługi możemy być pewni, że żadna plamka nie zostanie pominięta, a mebel- zakurzony.

Wypróbuj firmę: