Sposoby i pomysły na dekoracje wnętrz mieszkań, plusy naklejek które są do przyklejania na ścianach

Po pewnym okresie mieszkania w jednym miejscu u niejednej osoby zaczyna się pojawiać potrzeba dokonania jakiś zmian. Jednak większy remont nie zawsze będzie wchodził w grę, czy to z przyczyn finansowych, czy organizacyjnych. Ale są również całkiem ciekawe sposoby na to, aby za pomocą tanich metod i bez większego remontowania całkowicie zmienić wnętrze swojego mieszkania.

Zaliczają się do nich na przykład fototapety, które umożliwiają wydrukowanie dowolnego zdjęcia czy motywu, oraz jeszcze prostsze w zamontowaniu naklejki ścienne. Chociaż naklejki większości dorosłych będą się kojarzyć z jedną z ulubionych dziecięcych zabaw, to w rzeczywistości stanowią bardzo ciekawy sposób dekorowania wnętrz. Wykonuje się je w dowolnych rozmiarach, a ilość proponowanych wzorów i motywów jest tak duża, że każdy bez problemów znajdzie coś ciekawego dla siebie. Robi się je na folii samoprzylepnej, która jest błyszcząca albo matowa, a samo naklejanie wygląda identycznie, jak nakleja się małe naklejki, jakie tak kochają wszystkie dzieci.

Naklejki w wersji dorosłej sprzedawane są przez liczne sklepy w ogromnej liczbie motywów i wzorów. Ogromnym zainteresowaniem szczególnie się cieszą naklejki ścienne cytaty (przejdź do sklepu), zarówno po polsku jak i po angielsku. Często to są myśli jakiś znanych postaci, powszechnie używane powiedzonka czy fragmenty cytatów z produkcji filmowych, zawsze idealnie sprawdzą się w różnych rodzajach pomieszczeń, takich jak przedpokoje, salony czy kuchnie.

naklejki ścienne

Autor: PIXERS

Bardzo lubią je także młodsi domownicy, a że większość firm umożliwia zrobienie własnego napisu, to możliwości jest rzeczywiście sporo. Dość często w dekoracji wnętrz wykorzystywane są szablony malarskie, które umożliwiają uzyskanie interesującej, niebanalnej dekoracji. Ich zrobienie będzie wymagać nieco więcej wprawy niż naklejek, które zwyczajnie nakleja się do powierzchni ściany, lecz także dają niesamowite efekty.

Zainteresował Cię ten wpis? Niezwykle nam miło. Po istotne informacje przejdź do nowego linku – tam przygotowaliśmy szczegółowe wątki.

Gotowy szablon odkleja się od bazy a następnie przykleja w wyznaczonym miejscu, po czym przystępuje się do nałożenia farby za pomocą dołączonej do zestawu gąbki malarskiej, po czym szablon należy odkleić i motyw jest gotowy – szczegóły.