Minimalizm – na topie

Moda na minimalistyczną architekturę oraz stylizację wnętrz jest ciągle w modzie. Olbrzymim powodzeniem cieszy się również wywodzący się od minimalizmu styl skandynawski, który efektownie łączy prostotę z przytulnością, którą dobrze jest zachować w aranżacji domu lub mieszkania. W czym tkwi sekret aranżacji minimalistycznych? Dlaczego tak bardzo zawróciły nam w głowach?
Minimalizm –  na topie

Kanapa, sofa czy narożnik?

Kiedy przyjdzie nam kupić nowiutki mebel wypoczynkowy, czeka nas trudny wybór. Kwestię tę powinno się dobrze obmyślić. Bez względu na to jak duży jest nasz salon, w handlu mamy aktualnie taki ogrom propozycji jeżeli chodzi o umeblowanie tapicerowane, iż każdy wyłoni coś w sam raz do swego salonu.
Kanapa, sofa czy narożnik?

Gdzie kupić dobre lampy

W czasie projektowania domu warto wspominać o niektórych kwestiach, jakie niekiedy prosto mogą człowiekowi umknąć. Oświetlenie to nieprzeciętnie istotny składnik każdego dobrego wystroju, jaki składa się na ogólny odbiór domu w opinii przyjaciół oraz bliskich. Każda osoba, która mocno troszczy się o prestiż mieszkania musi więc w szczególności silnie zatroszczyć się również o dopasowanie oświetlenia do wszelkich mebli oraz kształtu i przeznaczenia konkretnych pomieszczeń jak również korytarzy.
Gdzie kupić dobre lampy