Moda na slow life

Może to moda na slow life, może powrót do tradycji, kiedy to bliscy sobie ludzie dobrowolnie spotykali się przy stole na śniadania, obiady i kolacje? Grunt, że stół w naszych domach zaczął jednoczyć. Często, niemal w pojedynkę może urządzić jadalnię. A nie lada to wyczyn, ponieważ to właśnie w jadalni przebywamy sporo czasu. To tam odpoczywamy i tam omawiamy istotne tematy dotyczące naszego życia. Meble do jadalni to inwestycja na lata, z tego powodu warto wybrać klasyczne modele, które dobrze zaprezentują się niemal w każdym stylu i będą cieszyły nasze oczy długie lata. Dobrze, gdy pasują do drzwi i okien w mieszkaniu. Wenge i sosna? Odpada, ale zawsze możemy pozostać przy zawsze modnej bieli. To elegancja i ponadczasowość. A ta nigdy nie przeminie.
Moda na slow life

Sklep z artykułami domowymi

Aranżując dom warto pamiętać o tym, że nie tylko architektura i atrakcyjne położenie mieszkania tworzą jego unikalny nastrój. Bardzo ważne jest wykończenie pokoi i dodatki, które się w nich znajdują. Żeby atmosfera była jak najbardziej domowa, a przebywanie w mieszkaniu sprawiało przyjemność, dobrze jest kupić takie przedmioty używane na co dzień, które będą jednocześnie użyteczne i estetyczne.
Sklep z artykułami domowymi

Dlaczego rodzinne obiady są ważne

Czas posiłku to w wielu domach najważniejszy rytuał dnia. Śniadanie, obiad czy kolacja to bardzo istotne punkty, dzięki którym rodzina się spotyka i może pogadać na każdy temat. Obchodzenie tego momentu bardzo scala rodzinę i daje możliwość na skuteczne podtrzymanie silnych więzów. To także okazja, żeby się naradzić, porozmawiać o szkole i pracy. Szkoda, że w w teraźniejszych czasach pośpiechu i szybkiej konsumpcji poza domem uciekamy od tej tradycji.
Dlaczego rodzinne obiady są ważne

W jaki sposób dbać o własny dom? Poznasz odpowiedź w tym newsie…

Własny dom to marzenie wielu z nas. Wśród codziennych obowiązków i zajęć, dom poza miastem, oznacza spokój, ciszę oraz odpoczynek. Wiele kłopotów takich jak brak czasu czy kłopoty w uzyskaniu kredytu, powodują, że marzenie to często odchodzi w niepamięć.
W jaki sposób dbać o własny dom? Poznasz odpowiedź w tym newsie…