Nieduża łazienka

Mała umywalnia nie musi być trudnością w trakcie aranżacji wnętrz. Co należałoby wiedzieć, zastanawiając się w jaki sposób wyekwipować niewielką umywalnię?
Jakie wybrać wyposażenie toalety? Jak w małej toalecie rozlokować umywalkę, sedes i natrysk? Malutka toaleta nastręcza należytego projektu.

Jeśli zamieszkujemy w domu prócz wspólnej rodzinnej łazienki, umieszczonej zazwyczaj niedaleko alkowy, konieczne jest WC w części dziennej. Jednakże jeszcze lepiej, jeśli będzie to niewielka łazienka, w której pomieści się też prysznic, półka na toaletowe utensylia i miejsce na zostawienie odzień w trakcie kąpieli. Niewielka łazienka może być przeznaczona dla gości. Niewielka umywalnia jeżeli mieszkamy w domku na parterze w strefie dziennej nie jedynie zastąpi WC, ale także rozwiąże problem porannych kolejek w dużej rodzinie, zaś w przypadku potrzeby będzie umywalnią gościnną. Umywalnia umieszczona nieopodal wejścia będzie komfortowa w przeciągu dnia: możemy tam wziąć szybki natrysk po powrocie z pracy bądź po koszeniu trawy. Jeśli rodzinna łazienka jest nazbyt mała, ażeby prócz wanny pomieścić tam natrysk możemy zlokalizować malutką łazienkę w strefie nocnej budynku – przy gościnnej sypialni bądź przy pokojach dzieci.
Przyjaciółka poduszka
Autor: Tempur
Źródło: Tempur
Jakie wyposażenie toalety? W niedużej toalecie prysznic lokujemy w rogu wnętrza, a jeżeli łazienka (kup wyposażenie do łazienki) jest ciasna bądź ma wnękę – pomiędzy dwiema ścianami. Prysznic (polecane panele prysznicowe) z odpływową kratką w posadzce.
Plan minimum to wolne miejsce o rozmiarach 70 x 70 cm, prysznic powieszony na ścianie oraz kratka odpływowa w posadzce z właściwym spadkiem. Na czas ablucji osłaniamy to miejsce zasłonką. Cermag Wrocław Cermag Wrocław jest to miejsce w jakim nabędziesz wszelakie niezbędne elementy.