Modne fototapety

Czasami czujemy nieodpartą pokusę by zmienić coś w naszych wnętrzach. Przeważnie gdy wiosna puka do naszych drzwi. Za oknem nowe, weselsze pejzaże, w powietrzu czuć wiosnę, a my nie możemy usiedzieć w miejscu. Pomysłów jest tyle, ile podpowiada wyobraźnia, ponieważ wiosna sprzyja eksperymentowaniu i zabawie.

Najlepiej zacząć od…ścian. Nowy kolor? To takie banalne|. Zdjęcia? Nuda. Może coś bardziej wyszukanego? Jeżeli nie możemy pozwolić sobie na wykonanie remontu, dobrym pomysłem będzie oprawienie designerskiej tapety w dużą ramę. Jednak całkowicie inne wrażenie niż miniatury zamknięte w ramkach, wywoła fototapeta na całą ścianę!

fototapeta do pokoju dziecięcego

Autor: Jane
Źródło: http://www.flickr.com
Zapomniane fototapety właśnie przechodzą swój wielki comeback i stawiają się na salonach w nowym imagu. To już nie są wyblakłe palmy czy nudne widoczki. Dzisiaj fototapety do salonu to prawdziwe dzieła sztuki, które potrafią zaskoczyć niejednego z nas. W tym miejscu możesz zobaczyć inspiracje: .

To imponujące kolory i widoki, ale również innowacyjne materiały i techniki druku.Słoneczny pokój z oknami wychodzącymi na południe nie jest już przeszkodą, z całą pewnością kolory nie ulegną wyblaknięciu nawet przez wiele lat. Tylko fototapety tak pięknie ożywią nasz salon!

przykładowa fototapeta

Autor: Pink Sherbet Photography
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli marzy nam się aby choć na chwilę przenieść się do ukochanych Włoch, możemy zdecydować się na fototapety z motywem uliczek. Twój salon stanie się oazą spokoju, z kamiennymi domami i spadającą z nich kaskadami winoroślą. Patrząc na taki obraz widzimy obiekty, które są w dalszej perspektywie i dzięki temu zabiegowi pokój wydaje się większy – uzyskujemy większą głębię. Istotną zaletą fototapet jest niski koszt zakupu a także, możliwość przyklejenia ich samemu.

W sieci odnajdziemy wiele sklepów, które przeniosą nas na Południe Europy.

Jeżeli spodobał Ci się ten artykuł i masz chęć zdobyć więcej informacji, to z pomocą przyjdzie Ci odnośnik do witryny – tam znajdziesz ciekawe informacje.

Wystarczy, że wpiszemy w wyszukiwarce frazę: fototapety uliczki (właśnie takie i podobne tutaj: ), a nasz salon ponownie nas oczaruje swym wyglądem. Istnieją fototapety, które możemy zmywać, jeśli się ubrudzą, w związku z tym bez stresu możemy zapraszać przyjaciół, organizować spotkania czy nawet urodziny dla dzieci.

Fototapety spowodują, iż nasze mieszkanie zawsze będzie będzie budziło nieustanny zachwyt, a jeśli poświęcimy chwilę na wybór odpowiedniego obrazu, może też stać się bardziej przestronne, wyższe, jaśniejsze czy bardziej nastrojowe.