Kreatywne szafki nocne – sprawdź najfajniesze pomysły!

Szukasz konceptu na to, jak wykonać szafkę nocną? Już śpieszymy z pomocą. Dziś opisujemy koncepty na kreatywne szafki nocne. Jak się okazuje, ich zrobienie nie jest wcale aż takie trudne.

Kilka naprawdę ciekawie wyglądających pomysłów znalazłam na stronie WWW . Jednak w czasie oglądania tych koncepcji zastanowiłam się, czy nie możemy zrobić tego jeszcze fajniej. Wykorzystać np. stary kosz na brudy, ciekawie wyglądające stare półki, albo skrzynie na owoce. Jak się okazuje jest dużo pomysłów – hamuje nas jedynie wyobraźnia.

sypialnia

Autor: LilyRose97
Źródło: http://www.flickr.com

Do wykonania nocnej szafki wystarczy nam bowiem stary stolik kawowy, gwoździe, dwie skrzynki. Możemy także wykorzystać do tego trochę wyższy, ozdobny mały stolik. Albo stare, eleganckie biurko. Przecinamy mebel na pół, montujemy do ściany po dwóch stronach łóżka, dodajemy lampki nocne – gotowe! Możemy także postarać się, by w nocną szafkę wbudowana była także lampka, np. niewielki halogenek. Nie jest to wbrew pozorom aż tak trudne, a pozwoli nam zaoszczędzić miejsce na książkę, albo inną niezbędną nam przy łóżku rzecz – Zdobądź więcej info.
Tak samo oryginalną i elegancją szafką nocną może być taka, podoba do warstwowej patery na ciasta, ustawianej w czasie świąt na stole. Jedynie musimy pomyśleć, by była ona dużo większa.

Każde z pięterko można inaczej wykorzystać, a najwyżej, na czubku możemy zamontować niewielką lampkę do czytania książek. Najlepiej, jeśli będzie ona na wyginanej, krótkiej nóżce, którą będziemy mogli wyginać w dowolnym kierunku.

Otwórz ten link zbiornik na chemikalia. Tam zobaczysz pożyteczne fakty na ten temat, opisane w naszymtekście.

Ozdobienie szafki możemy wzbogacić wieszając zaraz nad nią jakiś niewielki obrazek, albo fotografię. Doda to wyglądu i niepowtarzalności wnętrzu.