Szkło i metal w projektowaniu wnętrz

Nowoczesny, surowy styl aranżacji wnętrz zyskuje na popularności coraz bardziej. Już nie tylko w ogromnych biurowcach, ale również w zwyczajnych mieszkaniach używa się do aranżowania wnętrz materiały takie jak aluminium czy szkło. Nikt już nie dziwi się widząc proste betonowe konstrukcje we wnętrzach, zwłaszcza jeżeli są to mieszkania typu loft, do których idealnie pasuje tego rodzaju przemysłowy charakter wystroju. Również typowe mieszkanie w bloku da się całkowicie odmienić wykorzystując tego rodzaju stylistykę.
Szkło i metal w projektowaniu wnętrz

Najlepszy profil gwarancją szczęścia

Na polskim rynku są do wyboru rozmaitego typu profile balkonowe. Wszystko uwarunkowane jest od tego, z jakiego rodzaju posadzki jest wykonany balkon. I tak na przykład mamy profil okapowy dla balkonów z podłogą żywiczną drenażową. Służy on do wykończenia brzegów balkonów. Wykonany jest z aluminium pokrytego powłoką poliestrową. Niezawodnie odprowadza wodę z posadzki i jest odporny na działanie rdzy oraz czynniki klimatyczne.
Najlepszy profil gwarancją szczęścia

Zlewozmywaki Deante, Franke, Teka

Nieodłącznym elementem wyposażenia praktycznie każdej kuchni są zlewozmywaki. Nawet jeśli ktoś ma w domu jakiś model zmywarki, to bez zlewozmywaka ciężko sobie poradzić. Wytwórcy proponują bardzo szeroką propozycję zlewozmywaków, różniących się one ilością komór, wielkością ociekacza a przede wszystkim surowcem, z jakiego są wykonane. Jeszcze do niedawna najpopularniejsze były zlewozmywaki wykonane ze stali, lecz dzisiaj coraz liczniej konsumenci decydują się na modele wykonane z innego materiału.
Zlewozmywaki Deante, Franke, Teka

Drzwi – jak dokonać wyboru

Powinniśmy przyjąć do wiadomości, że drzwi nie należy traktować jak kolejne materiały budowlane, bardziej jak pierwsze meble w domu. Dużo od nich zależy, choćby nasz nastrój w nowym mieszkaniu. Dodatkowo, ich wymiana nie jest tak łatwa i prosta jak w przypadku nieodpowiednio dobranej sofy. Jakimi kryteriami kierować się przy ich wyborze?
Drzwi – jak dokonać wyboru