Jakiego rodzaju obrazy wybierać do salonu bądź jadalni?

Dzisiaj do kupienia mamy mnóstwo dodatków, jakie mogłyby całkiem odmienić wygląd kuchni czy też sypialni.
Nim zaczniemy oglądać obrazy w marketach, musimy upewnić się, że jest puste stanowisko na ścianie.

Obraz powieszony nad sofą, tworzy z salonem harmonijną kompozycję dziennej strefy, jaka jest przeznaczona dla relaksu. Obraz nad komodą zespala się znakomicie z różnymi figurkami czy też ramkami do zdjęć. Jeżeli mamy obraz zawieszony nad stołem, z pewnością będzie przyciągał oczy w czasie posiłku. Należy stanowczo unikać zawieszania widoków nad telewizorem czy też sprzętami elektrycznymi w kuchni, jaka złączona jest z dziennym pokojem. Taki widok nad telewizorem mógłby odwracać Twoją uwagę od filmu, a podczas gotowania od przygotowywanych właśnie dań. Jeśli masz już upatrzone miejsce na widok w gabinecie, powinnaś wybrać wymiar obrazu. Jeżeli nad sofą masz dużo wolnej przestrzeni, lecz nie chcesz wieszać znacznego obrazu, to mogłabyś powiesić parę mniejszych obrazków.

Musisz mieć świadomość, że nasza strona www (https://z-nami.eu/) pomoże Ci w uzyskaniu ciekawych wiadomości na jakikolwiek wątek. Taka strona na pewno Ci się będzie podobała.

Jeżeli chciałabyś uświetnić kompozycję złożoną z małych obrazków, 2 z nich zastąp lustrami.

Promocja

Autor: Jocelyn Kinghorn
Źródło: http://www.flickr.com

W następnej kolejności trzeba dobrać ramę obrazu. Musi być ona dopasowana przede wszystkim do Twych upodobań oraz gustów. Należy również mieć w pamięci, żeby wszystkie widoki miały identyczne ramy. Zrobione muszą być z tego samego materiału oraz posiadać identyczny kolor. Jeżeli nie podobają Ci się ramy drewniane ani metalowe lub wykonane z czarnego plastiku, mogłabyś dobrać obraz namalowany na płótnie, następnie naciągnięty na malarskie krosno. Aby widoki doskonale komponowały się z aranżacją salonu, wybierz obraz z widokiem, jaki tematyką łączył będzie się ze stylem salonu.

W klasycznym salonie znakomicie sprawdzi obraz przedstawiający kwiatowe kompozycji i krajobrazy górskie. W pokoju minimalistycznym znakomicie sprawdzą się obrazy z architekturą wielkich miast.