Jakiego rodzaju meble kupić do pokoju dla dzieci?

Zakup całości mebli do pokoju dla dzieci nie jest prosty. Szczególnie wtedy, kiedy w małym pomieszczeniu należy miejsce dla dwójki, czy trójki dzieciaków. Jakiego typu meble sprawdzą się w niewielkich pokojach?

W pokoju o minimalnym metrażu dość trudno jest pomieścić sporą ilość mebli, zwłaszcza wtedy, kiedy

łóżko

Autor: Richard
Źródło: http://www.flickr.com

będzie on przeznaczony dla trójki rodzeństwa.Idealnym rozwiązaniem wydają się w tym wypadku łóżka piętrowe 3 osobowe. Popularne łóżka piętrowe 3 osobowe zajmują bardzo niewiele miejsca, dzięki temu w pokoju pozostaje jeszcze dość dużo miejsca, aby pomieścić w nim jeszcze dodatkowe umeblowanie. Dzieci potrzebują dużo wolnej przestrzeni , którą mogą wykorzystać na szalone zabawy.Idealnym sposobem na oszczędność miejsca jest więc ustawienie do pokoju komody. Komody drewniane z szufladami mają wiele zalet. Z jednej strony komody drewniane z szufladami zajmują niewiele miejsca, a drugiej zaś jest w nich sporo miejsca do przechowywania dziecięcych ubranek i zabawek. Dokonując wyboru mebli do pokoju dla dzieci należy zwrócić uwagę, czy są one dla dzieci bezpieczne. Łóżko dziecięce nie może być wyprodukowane w niestaranny sposób. Dokładne wykonanie, antyalergiczne materiały użyte do produkcji – to elementy, na które powinniśmy zwrócić

uśmiechnięte dziecko

Autor: David D
Źródło: http://www.flickr.com

uwagę kupując łóżko dziecięce.

Wybór mebli dla dzieci jest dzisiaj wielki. Wszystkie zachwycają swoim dobrze dobranym designem i idealną kolorystyką. Czasy, kiedy do wyboru były tylko łóżeczka w białym kolorze, czy w zwyczajnym kolorze drewna już jakiś czas temu odeszły do przeszłości. Obecnie w sklepach królują łóżeczka we wszystkich barwach tęczy: zielone, żółte, niebieskie, różowe. Wielki jest także wybór danych modeli. Znajdziemy pośród nich zarówno łóżka jednoosobowe, jak też ogromny wybór łóżek piętrowych. Wśród tych ostatnich możliwości wyboru także są bardzo duże. To już nie tylko klasyczne piętrowe łóżka dwuosobowe, ale również trzyosobowe. Projektanci wypuszczają na rynek również łóżka (Zobacz więcej: łóżka drewniane warszawa – belbazaar) z antresolą lub z dodatkową szafą. Jaki więc model zdecydujemy się kupić jest uzależnione tylko potrzeb i oczekiwań maluszka i przede wszystkim od budżetu jaki został na ten przeznaczony. Należy jest bowiem wiedzieć, że w sklepach znaleźć można łóżka dla dzieci w bardzo różnych cenach.