Jak zaaranżować komfortowy salon?

Centrum domku jest z reguły salon – dzienna strega gdzie krzyżują się pasje wszystkich mieszkańców.
Najbardziej obszerny ze wszystkich pokoi, musi być nie wyłącznie reprezentacyjny, lecz także funkcjonalny oraz nadzwyczaj przytulny.

aranżacja

Autor: Sisu.com.pl
Źródło: Sisu.com.pl
Czy istnieją reguły, jakimi powinno się pokierować się podczas aranżowania pokoju dziennego? Jeżeli celujesz w aranżację zaciszną, odpowiadamy: tak, istnieją.
W nastrojowym salonie, nadrzędnym aspektem jest należyty wybór palety odcieni jak też wzorów. Ciepłe zabarwienia takie jak dla przykładu bladożółty, beże bądź purpura wniosą do salonu wiele przytulności. O ile na ścianach ma mieszkać biała barwa, czaruj domieszkami właśnie w owych odcieniach. Uroku stylizacji dodadzą dodatki w kolorze mosiądzu jak też starego złota.

Przeczytaj informacje i obejrzyj serwis (http://www.well-done.pl/), który na pewno Cię zaciekawi. Nie czekaj ani chwili! Wykonaj to natychmiast! Z pewnością nie będziesz żałować.

Jeżeli w pokoju dziennym ma panować domowa atmosfera, lepiej zrezygnuj z srebrzystych cacek – owe zarezerwowane są na pewno dla aranżacji hi-tech.

żwirowa droga

Autor: Eden, Janine and Jim
Źródło: http://www.flickr.com
Ogromne, puszyste, wygodne, przyjemne w dotyku – wyłącznie tego rodzaju meble muszą się znaleźć w zakątku telewizyjnym. Nie ma tu miejsca na twarde kanapy. W przytulnym pokoju dziennym to komfort będzie zawsze najistotniejsza. Prócz sofy przyda się również pufa, na jakiej można będzie wygodnie oprzeć nogi. Zrezygnuj z wszystkiego co niefunkcjonalne oraz zainwestuj w nowomodny modułowy narożnik. O ile kochasz skandynawski styl, postaw na puszyste poduszki podłogowe jak też pokuś się o ciepły koc. Pod stopami? Naturalnie dywanik – może być to na przykład modna imitacja skóry.

Pamiętaj, iż salon ma być przede wszystkim miejscem, w którym odpoczniesz po ciężkim dniu pracy. W dość dużym pokoju dziennym z pewnością należy pomyśleć o wyodrębnieniu konkretnych stref.