Jak tanim nakładem pieniężnym upiększyć pokój?

Salon to ważne pomieszczenie w lokum. To tutaj zwykle lokatorzy spędzają wolny czas, np. oglądając telewizję. To tutaj zwyczajowo przyjmuje się wizytujących, zjada wspólnie kolacje, organizuje domówki. Z tych właśnie powodów to miejsce powinno być umeblowane stylowo, by wizytujący patrzyli na niego z zazdrością.

mieszkanie

Autor: Anders Ljungberg
Źródło: http://www.flickr.com

Oprócz tego salon musi być zaprojektowany tak, żeby dać lokatorom maksymalną wygodę. W tym wypadku liczą się nawet najmniejsze detale. Pomyśl: fundamentalne jest zamontowanie odbiornika telewizyjnego, żeby był dostrzegalny z każdego kąta pomieszczenia.

Nie posiadasz koncepcji, jak elegancko urządzić salon? Praktyczne porady na ten temat znajdziesz w internecie. My w dzisiejszym artykule proponujemy względnie nowe rozwiązanie, jakie oferują dobre sklepy z wyposażeniem do mieszkań jak firma Fixar: fototapety do salonu. Tak, nie przecieraj oczu ze zdziwienia. Fototapety nie są dzisiaj wyłącznie domeną pokój nastolatków, mogą świetnie prezentować się także w reprezentacyjnych pomieszczeniach czterech kątów.

Zanim zamówisz gustowne fototapety laminowane, zastanów się nad tym, co będą one prezentować.

Zaciekawił Cię ten wpis? Wejdź zatem do następnego zagadnienia i czytaj dekorator wnętrz warszawa dużo o intrygujących Cię sprawach.

Ciekawym pomysłem jest złożenie wyjątkowej mozaiki z zdjęć. Możesz na przykład nie wieszać więcej fotek swoich bliskich, tylko stworzyć z nich kolarz i zamówić taki projekt.

Mieszkania

Autor: Bernhard Wintersperger
Źródło: http://www.flickr.com

Inną ciekawą opcją jest użycie dostępnych w sieci fotek, na których znajdują się aktorzy albo niesamowite krajobrazy.

Fototapeta do salonu powinna korespondować z designem mieszkania, warto zatem pomyśleć całościowo. O ile pasjonujesz się górami i trzymasz w salonie wiele pamiątek z wycieczek, możesz zamówić fototapety laminowane, na których znajdują się masywy, które już zaliczyłeś albo pragniesz kiedyś zdobyć. Jeżeli z kolei szukasz czegoś, co cię skutecznie zrelaksuje, zamów fototapety , na których jest cudownie błękitne morze.