Intrygujące pomysły na aranżowanie wnętrz – rolety z nadrukami

Nie każdy wie, że można kupić rolety z ciekawymi nadrukami. Ci, którzy widzą, że jest taka opcja mogą żałować, że skusili się na zwyczajne rolety. Ale tak naprawdę to nic straconego, nie musimy kupować nowych rolet można zamówić same nadruki. Nadruki na roletach to genialna ozdoba, która będzie fajnym dodatkiem, gdy będziemy chronić wnętrze naszego mieszkania przez słońcem, lub przed nocnym oświetleniem.

żaluzje

Autor: zenjazzygeek
Źródło: http://www.flickr.com
Wybór nadruków jest ogromny. Znajdziemy na pewno odpowiednie nadruki do sypialni, salonu, czy pokoju dziecka. Jeżeli chcemy zmienić coś w naszym domu, to takie nadruki są dobrym sposobem na tanie i szybkie rozwiązanie. Taka dekoracja nie rzuca się w oczy i na sto procent zaskoczy niejednego gościa w naszym domu, bo niewiele osób w ogóle wie o takiej możliwości. Poza tym możemy naszym pociechom zrobić niespodziankę i w ich pokojach założyć rolety z ich ulubionymi postaciami z bajek. Dzieci na sto procent będą zachwycone, a my zostaniemy bohaterami w naszych domach.

DEKORACJA JAKICH MAŁO

rolety na oknie

Autor: Jon Seidman
Źródło: http://www.flickr.com

Przyzwyczailiśmy się do naklejek ściennych, ale nadruki na roletach to pewne novum. Nadruki na roletach to nowa moda, która zapewne niebawem opanuje większość polskich mieszkań. Roleta z ciekawym nadrukiem to idealna dekoracja. Jeśli, więc chcemy kupić nowe rolety – poznaj naszą firmę – do domu pamiętajmy by rozejrzeć się za roletami z nadrukami. Taka roleta stanie się genialną ozdobą podczas słonecznego dnia, gdy będziemy chronić wnętrze mieszkania przed zbytnim nagrzaniem.

dodatkowo każdego wieczora po opuszczeniu rolet, będziemy mogli popatrzeć na ciekawy nadruk. Znajdą się i tacy, którym pomysł z nadrukami na roletach niezbyt się spodoba, bo stwierdzą, że to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Jednak prawda jest taka, że nadruk na rolecie wcale nie jest bardzo kosztowny. A wnętrze pomieszczenia, w którym jest taka roleta nabiera całkiem innego charakteru. Jeżeli więc podobają nam się nowinki i chcielibyśmy, by nasze mieszkanie się wyróżniało to zainwestujmy w nadruki na roletach (przykładowo takie: ).

Wystarczy przejrzeć strony sklepów internetowych i będziemy mieli przegląd ofert rolet z nadrukami. Możemy poszukać też mieszkań, gdzie takie rolety funkcjonują, byśmy mogli się przekonać do tego pomysłu lub z niego zrezygnować. Jednak dobrze dobrany nadruk na pewno będzie plusem mieszkania, a nie jego minusem.