Fototapety na drzwi

Inicjując zmianę wystroju domowego wnętrza, zdarza się, że zapominamy o stolarce drzwiowej, która jest istotnym częścią aranżacji. Nieumiejętnie dobrane, niepasujące do całkowitej aranżacji drzwi mogą popsuć pomysł na wystrój. Jeśli jednak musimy się już zmierzyć z takim kłopotem, a wydatki na remont i nowe wyposażenie bardzo osłabiły nasz budżet, warto zastanowić się nad efektownym i stosunkowo niedrogim rozwiązaniu, jakim są w stanie być fototapety na drzwi.

drzwi

Autor: Plage Vinilos y Adhesivos
Źródło: http://www.flickr.com
Fototapety na drzwi to błyskawiczny sposób na zmianę wystroju domowego wnętrza – poznaj naszą firmę -. Wielkoformatowe grafiki upiększające nasze drzwi wejściowe lub wewnętrzne spowodują, że ich wymiana będzie zbędna.

Do najbardziej znanych motywów stosowanych na fototapetach należą widoki perspektywiczne z motywami roślinnymi i widokami miast, które powodują wrażenie głębi. Bardzo słynne i ochoczo stosowane są również wzory torów kolejowych, wąskich uliczek czy leśnych dróżek. Prawidłowo dobrany motyw fototapety może polepszyć odbiór wizualny wnętrza (nowoczesne aranżowanie wnętrz), nadając mu odmienną wartość, świeżość, a także charakter.

Odkryj więcej wchodząc na:Art Widi