Fototapeta jako metoda na ozdobę ścian w kuchni

Strategii na ozdobę ścian w każdym pokoju jest dużo. To, jakim sposobem ją ozdobimy zależy od własnych upodobań, możności i fantazji.

Grzejnik AFRO NEW

Autor: INSTAL-PROJEKT
Źródło: INSTAL-PROJEKT
Przeprowadzając dekoracje na własną rękę, zdołamy częściej je przerabiać i częściej radować się nowym wnętrzem.
Współcześnie można nabyć takiej postaci fototapety, że mogą być używane w tak trudnych pomieszczeniach jak kuchnia, czy toaleta. Tak solidna fototapeta musi charakteryzować się wytrzymałością na wilgotność i zmywanie. Obraz nadrukowany jest na podłożu winylowym, które przepuszcza parę wodną, dzięki czemu ściany swobodnie oddychają. Równolegle jest to artykuł niepalny dzięki czemu bez żadnej obawy zdołamy go użyć w pobliżu kuchenki gazowej. Fototapeta kuchnia (zobacz odwiedź serwis) zabezpieczona jest laminatem również zabezpieczającym powierzchnię przed niewielkimi uszkodzeniami i otarciami. Taki produkt wolno czyścić za pomocą ściereczki zarówno na mokro jak i na sucho. Jej pozytywem jest to, że świetnie kryje felery i niedoskonałości ścian. Fototapeta foliowa jest samoprzylepna, druk usytuowany jest na tkaninie poliestrowej. Ów model fototapety przykleja się na równych obszarach. Nieczęsto stosuje się ją na ścianach, częściej na meblach, czy też drzwiach.
fototapeta kuchnia

Autor: Braven
Niezwykłą opcją jest fototapeta 3D. Jest to bez wątpienia nietuzinkowa, wyjątkowa i niezwykle atrakcyjna dekoracja każdego pomieszczenia.

Klasyczne obrazy, do jakich można zaliczyć kosze z jarzynami, martwą naturę, zboża i kłosy, słoje (Zobacz więcej: słoje szklane) z dżemem, a również przeróżne przyprawy i wyroby makaronowe z pewnością sprawdzą się w każdym wnętrzu. Odpowiednie motywy harmonijnie uzupełnią odcień sprzętów, okuć i naczyń.