Dzisiejsze możliwości odmiany wystroju naszych wnętrz

Kuchnia powinna być przede wszystkim pojemna i praktyczna, ale zupełnie nie wyłącza to ulokowania w niej niebanalnych ozdób i dekoracji, jakie uczynią, że miejsce zmieni się nie do poznania. Przez mnóstwo lat za niezwykle wygodne rozwiązanie do kuchni uznawano płytki ceramiczne. Aktualnie jest możliwość zamienić je na bardziej efektowne panele szklane.

szkło

Autor: John Shepherd
Źródło: http://www.flickr.com

Panele szklane do kuchni z Warszawy jest możliwość instalować bezpośrednio na otynkowaną ścianę, pomiędzy szafki kuchenne, w miejsce płytek w łazience, albo jako obraz szklany na ścianę. Dzięki przeznaczeniu podwójnej szyby grafika jest stale pewna, nie jest narażona na bezpośrednie wpływy kleju, bądź wody. Panel ścienny do kuchni jest tak samo solidny jak płytka, wystarczy przetrzeć go wilgotną ściereczką, by pozbyć się zabrudzeń, nie powoduje też większych trudności przy montażu, a wygląda o wiele bardziej efektownie – Zobacz więcej: panele szklane do kuchni Warszawa. Panele kuchenne można zamawiać w dowolnym rozmiarze, zabarwieniach, jest możliwość na nie nadrukować małe wzory, czy też stworzyć z nich bardzo efektowną mozaikę.

Szkło nad blatem w kuchni można przymocować na trzy sposoby, na szynach, na śruby i dystanse, lub na klej. Ażeby mieć pełne przekonanie, że nasze panele będą doskonale i pewnie zamontowane, warto zamówić usługi szklarskie – tutaj odnajdziesz więcej: blog. Do montażu paneli na szynach jest możliwość nabyć gotowy komplet, w którego skład prócz szklanych paneli wchodzą listwy montażowe, oraz klipsy montażowe. Dolną szynę przykleja się klejem montażowym do blatu, górną przypina na klipsach montażowych przymocowanych do ściany kołkami. W tak zamocowane szyny wystarczy wetknąć płyty szkła. Jednakże jest to realne jedynie wtenczas, kiedy do ściany nad blatem jest dostęp chociaż z jednego boku.

Montaż szkła na klej jest sposobem dla tych, którzy nie chcą, ażeby były widoczne wszystkie elementy zamocowania. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych bezbarwnych klejów, punkty zaklejania są niezauważalne. .

szkło

Autor: Markus Spiske
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy szyby zamontujemy na dystansach, są one całkiem mocno odsunięte od ściany. Nie można wtedy uszczelnić przerw pomiędzy szybami, także między szybą a blatem.

Absorbujący artykuł? Jeśli tak myślisz, to kliknij ten link, wyczerpujący tekst (https://ogloszenia.infoludek.pl/ogloszenia/kategorie/short/praca-szukam-pracy-inne.xhtml), który tam miejscu odnajdziesz, również jest coś interesującego!

Musimy koniecznie wybierać szkło bezpieczne (czytaj tutaj), bądź zbrojone, albowiem w ten sposób zamontowaną szybę łatwiej zbić. Plusem jest to, że zdołamy pod nią zamontować oświetlenie.