Dlaczego w kuchni trzeba stawiać na dobrych producentów

Produkty francuskiej firmy Luminarc cechują się współczesnym i różnorodnym kolorystycznie wzornictwem, które zadowoli potrzeby jakiejkolwiek grupy wiekowej. Dobre, wytrzymałe na zarysowania szkło, z których stworzone są talerze Luminarc, poprzez długie lata będzie sprawdzać się w domu, ciesząc oko odbiorców.

Są stworzone z naturalnych materiałów, pozbawione trujących domieszek i nadają się do ponownego wytwarzania. Talerze Luminarc cechuje wysoka jakość szkła, odpornego na uderzenia i zarysowania. Są one dopasowane do umycia w zmywarce, mają szansę być też używane w kuchenkach mikrofalowych. Naczynia te są odporne na

garneczki.pl/produkty/komplety-talerzy,262

Autor: r. nial bradshaw
Źródło: http://www.flickr.com

zarysowania i uderzenia, więc nie należy się martwić tym, że szybko się zbiją. Talerze Luminarc są dostępne w wielu deseniach i kolorach. Ta wielorakość form i barw sprawia, że każdy wybierze do swojej kuchni dobrane talerze Luminarc.

Używając takich talerzy posiadamy pewność, że do posiłków nie przedostaną się żadne toksyczne środki, bowiem spełniają one każde zasady bezpieczeństwa. Naczynia Emalia Olkusz – np. – są obecne w polskich domach od ponad stu lat.

Interesujące dane na ten temat polecam przeczytać tutaj. Jest w tamtym miejscu wiele ciekawych informacji, które okażą się niesamowicie wciągające.

Długoletnia tradycja naczyń emaliowanych i ich trwała obecność w naszych domach, jest najlepszym poświadczeniem ich najwyższej jakości i trwałego designu. Firma Emalia Olkusz stawia na wierność tradycji, którą poprawia używaniem nowych, funkcjonalnych sposobów, oraz stałe dążenie do pogłębiania jakości produktów w każdym składniku.

Garnki do gotowania Emalia Olkusz występują we wszystkich możliwych typach. Z obszernej propozycji jest możliwość wyselekcjonować garnki do kuchni indukcyjnej jak i garnki do kuchni palnikowych. Garnki Emalia Olkusz w swojej ofercie posiadają coś dla ludzi poszukujących zarówno modeli nowoczesnych jak i stawiających na 100 – letnia tradycję. W sprzedaży są też garnki ze stali nierdzewnej, co zaświadcza o znacznej wszechstronności firmy. Prócz tradycyjnych naczyń emaliowanych i naczyń ze stali nierdzewnej, osiągalne są też rozmaite przybory do gotowania i pieczenia. Jednostka Emalia Olkusz własnymi artykułami olśnią każdego odbiorcę.