Ciekawy pomysł na wystrój z użyciem fotolaminatów

Czy wiesz, że już w 20 minut możesz zmienić wygląd swojego wnętrza? Jeżeli fronty mebli już dawno utracił swój urok, można zastosować ich powierzchnię do stworzenia nowej aranżacji. Perfekcyjnie nadają się do tego wielkoformatowe fotolaminaty, ukazujące malownicze grafiki i zdjęcia lub fototapety.

Fototapety, fotolaminaty na meble i drzwi
Autor: art.widi.pl
Źródło: http://art.widi.pl
Zakup nowych mebli to nietania inwestycja. Zamiast wyrzucać sędziwe meble, należałoby podarować im kolejne życie i stylowy charakter. Fronty meblowe i drzwi oklejone fotolaminatem mogą stać się trendy fragmentem w nowoczesnej aranżacji wnętrza.

Montowanie fotolaminatu jest takie samo jak naklejanie zwyczajnej naklejki. Dekoracja zawiera trzy warstwy: zdjęcia, folii i laminatu, połączonych w pojedynczy arkusz gotowy do aplikacji na wybraną powierzchnię. Wymiar mebla lub drzwi nie jest ważne, gdyż fotolaminaty robione są na indywidualne zamówienie.

Fototapety, fotolaminaty na meble i drzwi
Autor: art.widi.pl
Źródło: http://art.widi.pl

Fotolaminaty są odporne na powierzchowne zniszczenia i poplamienia. Powierzchnię okleiny można wyczyścić przy użyciu miękkiej, wilgotnej ściereczki. Fotolaminaty, w odróżnieniu od większości fototapet, są wodoodporne, dzięki czemu można używać je również na nawierzchniach narażonych na niejednokrotny kontakt ( www.dzwigmar.pl/kontakt.html ) z wilgocią, np. w łazience, kuchni i toalecie.

Dobór grafiki oraz barw na ciekawe fototapety albo fotolaminat zależy od stylu, w którym ma być urządzone wnętrze i własnego smaku. Widok może ilustrować każdą tematykę, np. zdjęcie z wakacji, fantazyjne kształty, panoramę miasta, ukochane motywy, pojazdy bądź zwierzęta.

Wybierz więcej na: Fototapety z